Готуючись до фестивалю

Хто ви?

Якщо ви є учасником, членом оргкомітету, мецинатом або просто прихильником фестивалю скидайте як найшвидше свої фото на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і вони будуть опубліковані на нашому сайті у відповідних розділах.

Неахай країна знає свою творчу еліту)

Технічне забезпечення.

Планучи свій виступ, просимо звернути на тех.забезпечення фестивалю і на нього розраховувати.

А саме:

-         мікрофон дротовий – 1 шт.

-         мікрофони бездротові – 6 шт.

-         стійки під мікрофони – 3 шт.

-         монітор – 1 шт.;

-         проектор – 1 шт. і екран до нього;

-         прожектор - 1
Зі всіма запитаннями просимо звертатись за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Легенда фестивалю 2011:

Колись театрали використовували маски для своїх вистав. В сучасному світі маска стала хорошим засобом приховати своє справжнє "Я", свій внутрішній світ, свої пориви. МИ одягаємо ЇХ залежно від ситуації - так легше та зручніше.

МАСКА: це захист чи бажання стати іншими?

Для тих, хто не боїться зняти свої маски, або ніколи їх не одягав; хто хоче випустити на волю свої емоції, нарешті стати вільними в житті та мистецтві; хто бажає показати всім грані своєї творчості, ділитися своїм позитивом, спільно відпочивати і ловити цікаві емоції молодіжного життя –  ми відкриваємо новий сезон!

Фестиваль емоцій "Орликіада-2011: Зміни маску"!

Запрошуємо усіх поринути у театральний простір, світ цікавих інсталяцій, захопливих майстер-класів, інтелектуальних проектів і просто творчого відпочинку.
Ми шукаємо нові таланти, найкращі курені та станиці, які можуть поборотись за звання переможців "Орликіади". Шукаємо Гетьманича та Гетьману, які будуть зразком для наслідування в Пласті та в державі. Ми шукаємо тих, хто разом з нами відкриє емоційну Україну.

Живи на сцені!! Відкрий талант!!! Пізнай перемогу!!! Відчуй радість, цікавість, хвилювання, захват та тріумф! Фестиваль емоцій потребує тебе.

Всіх емоційно натхнених запрошуємо 3-4 грудня в місто позитиву та радості – в місто Тернопіль. Приїжджайте на фестиваль, який зніме маску для найталановитіших команд, кандидатів на Гетьманича і Гетьманівну, вболівальників та гостей.Коментарі 

 
#1 Tracy 06.05.2023 14:18
Incredible points. Solid arguments. Keep up the great effort.


my page; agen slot terpercaya: http://bit.ly/3Kk9Rgk
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

x