• «Найсильніший той, хто має владу над самим собою» - Сенека

Вишкіл морально-естетичного виховання - B612

Мета проекту:

 активізувати виховну діяльність в Пласті спрямовану на морально-естетичне самовдосконалення та самовиховання юнацтва; розробити методичні рекомендації для інстукторів щодо даної теми; провести вишкіл для усіх бажаючих дізнатися про напрямки морально-естетичного виховання, зробити можливим проводити аналогічні вишколи в Пласті і надалі на основі досвіду проведеного вишколу.
Актуальність даного вишколу полягає у тому, що через малу кількість  відповідних методичних розробок та рекомендацій, більшість виховників не володіють методикою організації процесу морально-естетичного самовдосконалення та самовиховання юнацтва. В сучасних умовах деморалізації молоді, вишкіл допоможе сформувати юнацтву почуття прекрасного і стійку потребу збагачувати власний світогляд та внутрішній світ кращими здобутками людства у сфері культури, спілкування, мистецтва, підготовки до подружнього життя, усвідомлення себе як особистості та ін.
              Вишкіл відбувається у формі великої гри з цікавими вправами та практичними заннятями. До проведення гутірок запрошуються відповідні сеціалісти - психологи, мистецтвознавці, священики, лікарі, філософи, музичні критики, писменники. Розрахований на невелику кількість учасників - 12-17 чоловік. Зазвичай проводиться або для дівчат, або для хлопців. Тривалість - 2-4 дні. Можливий поділ на два повноцінні вишколи: вишкіл з ететичного виховання і вишкіл з морального виховання.

Курінь "Орликівці" готовий до співпраці із станицями, осередками, куренями і розглядає пропозиції проведення виїзних вишколів для юнацтва.

Зголошуватися:

ст. пл. Оксана Гнатюк, Орл

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

logob612


x